KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12321009
nr 1232 1009
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Signerad, Figur, olja på pappskiva, 103x72
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:25:23
28/1 20:20:23
- Klassiska
28 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska